Zľava!

Káva Zlaté Zrnko – Spoznaj 3 kávy na filtrovanú 600g (Mária, Kolumbia, Etiópia)

16.90 s DPH

606 Predaných

Získajte až 34zlatých zrniek.

Katalógové číslo: spoznaj-3-filtrovana Kategórie: , , Značky: , ,

Popis

Balíček káv vhodných na prípravu filtrovanej kávy z ponuky Zlaté Zrnko. Spoznajte najvhodnejšie kávy na alternatívnu prípravu.

Vybrali sme pre vás 3 kávy, ktoré sú podľa nás vhodné na prípravu filtrovanej kávy, každá z káv má iné chuťové spektrum.

Balenie: 3 x 200g

Mária – zmes 100% arabica – jemne ovocná a sladká káva lahodne horká v dochuti – viac informácií o káve Mária
Kolumbia – 100% arabica s jediným pôvodom – typická kolumbijská jemná ovocnosť je doplnená príjemnou orieškovou dochuťou – viac informácií o káve Kolumbia
Etiópia – 100% arabica s jediným pôvodom – typická africká káva s bohatou ovocnosťou, objavte široké spektrum ovocných chutí v jednej káve – viac informácií o káve Etiópia

Každá zmes Zlaté Zrnko je výsledným súzvukom chutí káv z ktorých je zložená a je namiešaná podľa chutí ľudí. Zmesi Zlaté Zrnko miešajú talianski odborníci v laboratóriách priamo v prístave. Miešajú sa z rôznych zdrojov tak, aby každý mesiac, každý rok mali rovnakú výslednú chuť.

Kávy s jediným pôvodom Zlaté Zrnko sú vyberané odborníkmi na kvalitu a degustátormi, preto získavame tie najzaujímavejšie kávy z výnimočných kávových krajín a oblastí. Farmári za tak výnimočnú kvalitu dostávajú zaplatené viac ako je bežné prostredníctvom Fairtrade.

Recept na filtrovanú kávu: Teplota vody: 90 °C, Pomer použitej kávy a nápoja: 1:15 (20g kávy, 300ml vody), Ideálna dĺžka prípravy: 3:30

Dobrá rada: Filtrovanú kávu si najlepšie vychutnáte pri použití správneho pomeru mletej kávy a vody. My odporúčame recept 1:12 až 1:15, teda 1 gram mletej kávy na 12 až 15 gramov výsledného nápoja s použitím 90 – 93° C vody. Na prípravu dvoch šálok filtrovanej kávy tak odporúčame použiť 20 g kávy na 240 – 300g alebo ml výsledného nápoja.

Ďalšie informácie

Zrnková alebo mletá

, ,

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Káva Zlaté Zrnko – Spoznaj 3 kávy na filtrovanú 600g (Mária, Kolumbia, Etiópia)”