Káva Zlaté Zrnko – Emília (Zmes 100% arabica) “VYVÁŽENÁ” – NAJPREDÁVANEJŠIA

(8 recenzií zákazníkov)

5.9021.90 s DPH

3412 Predaných

Zrušiť výber

Ak si želáte vytvorenie prednej etikety s vlastným menom - názvom kávy, prosím zadajte ho sem. Názov môže mať 1-20 znakov. Použiť môžete aj symbol srdce, ktoré vložíte skopírovaním:

(+1.00)

Získajte až 44zlatých zrniek.

Popis

Káva Zlaté Zrnko – Emília je energická zmes 100% arabík rafinovanej konzistencie. Čistá a hladká chuť kakaa s jemnou príchuťou acidity. Šálka tejto kávy vás ohromí vôňami liesky, orechov a pečeného chleba.

Ocenenia: Víťaz 1 hviezdy na Great Taste Awards 2018 v kategórii espresso.

Pôvod: Káva Emília je zmes 6 až 7 káv s pôvodom, 100% arabica. Každá zmes Zlaté Zrnko je výsledným súzvukom chutí káv z ktorých je zložená a je namiešaná podľa chutí ľudí. Zmesi Zlaté Zrnko miešajú talianskí odborníci v laboratóriách priamo v prístave. Miešajú sa z rôznych zdrojov tak, aby každý mesiac, každý rok mali rovnakú výslednú chuť.

Praženie: na espresso (CITY+ FULLCITY vyvážená chuť acidity a horkosti)

Použitie: espresso

Mletie: stredné / stredne tvrdé zrno

Naša skúsenosť: Káva Zlaté Zrnko – Emília je naša najvyváženejšia káva, ktorá nikoho neurazí a je vhodná na lahodné espresso aj do mliečnych nápojov. Nemá ovocné (kyslé) chute ani prílišnú horkosť. Zlatý stred.

Dobrá rada: Každú kávu si najlepšie vychutnáte pri správnom pomletí. Káva Emília si vyžaduje stredne jemné mletie, na stupnici od 1 do 10 (1 najjemnejšie, 10 najhrubšie) približne stupeň 3-4, závisí to od typu mlynčeka a jeho opotrebovania.  V espresso automatoch odporúčame nastaviť mlynček na najjemnejšie mletie a iba v prípade, že káva tečie pomaly použiť hrubší stupeň mletia. Každú zrnkovú kávu si najlepšie vychutnáte ak sú kávové zrná čerstvo pražené – najlepšie 2 týždne až dva mesiace po pražení (záleží od skladovania surovej a praženej kávy, pri skladovaní surovej kávy vo vákuu z farmy až do pražiarne a správnom zabalení po napražení si môže aj napražená káva zachovať čerstvosť viacero mesiacov). Viac o správnej príprave kávy nájdete na našej stránke Rady o káve. Ak by ste sa radi o káve dozvedeli viac, môžete navštíviť našu Univerzitu kávy.

Chuťový profil:

Ovocnosť: ●○○

Sladkosť: ●●●

Horkosť: ●○○

 

Aróma: ●●○

Intenzita: ●●○

Dochuť: ●●○

 

Kofeín: ●●○

Ďalšie informácie

Hmotnosť-
Balenie

, ,

Zrnková alebo mletá

, ,

Arabica

Ovocná

Vyvážená

Horká

Aróma

Intenzita

Dochuť

Sila

Chuťový profil

Sladká, Horká

8 recenzií k Káva Zlaté Zrnko – Emília (Zmes 100% arabica) “VYVÁŽENÁ” – NAJPREDÁVANEJŠIA

 1. Zuzana V.

  V našej firme vyhrala jednoznačne Emília, má jemnú chuť a preto sme si ju obľúbili.

 2. Mia

  Najlepsia kavicka aku som kedy pila, az ked sa minula som zistila aku super kavicku som pila, neda sa porovnat s lavazzou a neskou.

 3. Štefan B.

  Jednoducho najlepšia, lahodná, chutná, taká akurát

 4. Peter M.

  Emília nám zachutila najviac a tak do kancelárie objednávame iba túto zmes.

 5. Eva P.

  Odkedy pijem Emíliu si neviem už inú kávu vychutnať, som na nej závislá, je výborná.

 6. Peter K.

  Konečne káva, ktorá sa dá piť. Mám rád arabicu, viem si dobre nastaviť stroj, aby bola jemno zomletá a chutila orieškovo. Káva z obchodov bola ako zvetraná, nemala tak zaujímavú chuť. Ďakujem, že môžem konečne piť kávu, ktorá chutí.

 7. Pata

  Fantázia, už si bez nej neviem predstaviť fungovanie, odkedy som ju objavila, pijem iba Emíliu, obľúbili sme si ju všetci. Vrelo odporúčam.

 8. Pavol Kukuča (overený zákazník)

  Vyvážená a lahodná káva. Nemá konkurenciu. Čerstvosť robí svoje.

Pridať recenziu