Tabuľkové čokolády

Lahodné čokolády LYRA ponúkajú jedinečnú kombináciu ovocno–kvetových vôní a chutí s náznakmi orieškov. 100% obsah kakaového masla. Hand made produkt.

Zoradiť podľa:
Zobraziť:

Lyra čokoláda - Arauca 70% 90g

70% čokoláda Arauca má jedinečnú chuť vďaka svojmu čistému pôvodu. Je vyrobená z vybraných bôbov Arauca plantáži Fino de Aroma kakaa. Jej chuť odráža nielen kakaovú rôznorodosť, ale aj bohat..
4,04€

Lyra čokoláda - Bean To Bar Dark 78% BIO 50g

Prvá čokoláda úplne naturálna sladená cukrom z kokosových kvetov. Absolútne čistá chuť čokolády z oblasti Peru bez sójového lecitínu aj bez vanilky, čím sa zachováva naozaj prirodzená chuť čokolád..
3,70€

Lyra čokoláda - Bean To Bar Milk 46% BIO 50g

Prvá čokoláda úplne naturálna sladená cukrom z kokosových kvetov. Absolútne čistá chuť čokolády z oblasti Peru bez sójového lecitínu aj bez vanilky, čím sa zachováva naozaj prirodzená chuť čokolád..
3,70€

Lyra čokoláda - Caramel - Karamelová čokoláda 50g

Lahodná mliečna čokoláda sladená pravým karamelom.ZLOŽENIE: Cukor, kakaové maslo, sušené mlieko, kakaová hmota, odtučnené mlieko. Karamelizovaný cukor. Emulgátor: sójový lecitín- Prírodná vanilka ..
3,70€

Lyra čokoláda - Coffee - Mliečna čokoláda s kávou 50g

Spojili sme mliečnu čokoládu s čerstvo upraženou kávou. Pretože rozhodovať sa medzi kávou a čokoládou občas pripomína ono rozprávkové trhanie lupeňov so slovami ľúbi ma, neľúbi ma. Teraz už premýšľať ..
3,70€

Lyra čokoláda - Columbia 70% 90g

Absolútne vyvážená chuť criollo a trinitario kakaových bôbov z Kolumíjskych plantáží. Čokoláda je sladená trstinovým cukrom. Obsah kakaovej sušiny min. 70%.ZLOŽENIE: kakaová hmota, kakaové maslo, trst..
4,04€

Lyra čokoláda - Cuba 45% 90g

Má 45% podiel kakaa a minimum ingrediencií. Lebo o to ide, neskrývať sa za náhrady a nechať vyniknúť skutočnú chuť kakaa. Vysokopercentná mliečna čokoláda je vyrobená z vybraných kakaových bôbov Fino ..
4,04€

Lyra čokoláda - Ecuador 50% 90g

50% – slovom päťdesiat percent. Toľko má vysokopercentná mliečna čokoláda, ktorá je nielenže vyrobená z vybraných kakaových bôbov Fino de Aroma z plantáží v Ekvádore, ešte aj vznikla tradičným spôsobo..
4,04€

Lyra čokoláda - Fruity Gianduja 50g

5.00
Pre tých, ktorí majú radi ovocné chute. Čistý nugát, ktorý osahuje až 30% čerstvo upražených lieskových orechov z oblasti Piemont v Taliansku v kombinácii Fino de Aroma kakaových bôbov je to absol..
3,70€

Lyra čokoláda - Honey - Medová čokoláda 50g

Lahodná mliečna čokoláda sladená medom.ZLOŽENIE: Cukor, kakaové maslo, sušené mlieko, kakaová hmota,  med – min 1,5%. Emulgátor: sójový lecitín– Prírodná vanilka – aróma...
3,70€

Lyra čokoláda - Just Gianduja 50g

Proste pravá gianduja. Čistý nugát, ktorý osahuje až 30% čerstvo upražených lieskových orechov z oblasti Piemont v Taliansku v kombinácii Fino de Aroma kakaových bôbov je to absolútne dokonalé spo..
3,70€

Lyra čokoláda - Macondo Paradise 90g

Čokoláda zvádzajúca svojou exotickou chuťou a jemnými kyslími tónmi, ktoré dokonale dopĺňa kakaová ovocnosť. Typiská horkosť kakaa je v absolútnej rovnováhe so sladkými tónmi.ZLOŽENIE: Kakaová hmota –..
4,04€

Lyra čokoláda - Milk chocolate - Mliečna čokoláda 90g

Vysokokvalitná mliečna čokoláda.ZLOŽENIE: Kakaová hmota –  obsah kakaovej sušiny min. 33%, kakaové maslo, trstinový cukor, sušené mlieko, emulgátor: sójový lecitín, prírodná vanilka...
3,37€

Lyra čokoláda - Milk Noche 90g

Dokonalá harmónia mliečnych tónov a absolútne čokoládovo tmavou farbou. Kyslosť a krémovosť v dokonalej rovnováhe.ZLOŽENIE: Kakaová hmota –  obsah kakaovej sušiny min. 40%, kakaové maslo, trstino..
4,04€

Lyra čokoláda - NAŠA dark s posypom 80g

V Južnej Amerike vyrástla, na Slovensku dospela. Naša horká čokoláda je bohato sypaná sušeným ovocím ako ríbezľa, čučoriedka, brusnica, malina, višňa alebo jahoda a spája tak sladkú chuť s horkou a tú..
5,46€

Lyra čokoláda - NAŠA milk s posypom 80g

V Južnej Amerike vyrástla, na Slovensku dospela. Naša mliečna čokoláda je bohato sypaná sušeným ovocím ako ríbezľa, čučoriedka, brusnica, malina, višňa alebo jahoda a spája tak sladkú chuť s mliečnou ..
5,46€

Lyra čokoláda - Peru 70% 90g

70% čokoláda Peru má jedinečnú chuť vďaka svojmu čistému pôvodu. Je vyrobená z vybraných bôbov Peru plantáži Fino de Aroma kakaa. Jej chuť odráža nielen kakaovú rôznorodosť, ale aj bohatosť pôdy a kul..
4,04€

Lyra Čokoláda - Premium dark - A4 čokoláda s posypom

5.00
300g prémiovej kolumbijskej horkej čokolády posypanej ingredienciami ako napr: lyofilizované jahody, maliny, fialkové kvety, ružové kvety, mätové lístky… Poriadny kus čokolády pre niekoho koho máte ve..
11,90€

Lyra Čokoláda - Premium milk - A4 čokoláda s posypom

300g prémiovej kolumbijskej mliečnej čokolády posypanej ingredienciami ako napr: lyofilizované jahody, maliny, fialkovékvety, ružové kvety, mätové lístky… Poriadny kus čokolády pre niekoho koho máte v..
11,90€

Lyra Čokoláda - Premium white - A4 čokoláda s posypom

300g tej najjemnejšej kolumbijskej bielej čokolády posypanej ingredienciami podľa Vašej chuti. Ako napr: lyofilizované jahody, maliny, fialkové kvety, ružové kvety, mätové lístky… Poriadny kus čokolád..
11,90€

Lyra čokoláda - Santander Magic 90g

Čokoláda s úplnou a typickou arómou FINO DE AROMA COLUMBIA. Chuť čokolády dokonale sprevádzajú ovocné tóny a jemné náznaky kyslosti. Oblasť: Columbia ZLOŽENIE: Kakaová hmota –  obsah kakaovej..
4,04€

Lyra čokoláda - Trapiche - Biela čokoláda 90g

90g úžasnej voňavej čokolády, obsahujúcej kakaové maslo z kolumbijských bôbov Fino de Aroma. Čokoláda je sladená PANELOU – trstinovou šťavou, ktorú nám dodáva malá rodinná farma z Trapiche v Kol..
4,04€
Zobraziť:
Zobrazenie 1 až 22 z 22 (1 stránok)