Čokoláda Lyra

Svetovo oceňovaná slovenská čokoláda Lyra vyrába tabuľkové čokolády, mandala, dražé a orechy obalené v čokoláde, horúcu čokoládu na doma a pre gastro.

Zoradiť podľa:
Zobraziť:

Lyra čokoláda - Duo Mandala Dark 35g

Farebné leporelo posypov z lyofilizovaného ovocia, orieškov, scukornatených kvetov fialky, ruže, či mätových lístkov na čokoládovom kruhu. Neodolateľná chuť a magické puknutie práve odhryznutej te..
1,60€

Lyra čokoláda - Absolut - darčekové balenie 600g

Kombinácia 3 Absolut produktov podľa vášho výberu.ABSOLUT ALMONDS Absolútna mandla. Sicílske mandle čerstvo upražené v našej pražičke, obalené vrstvou mandlového nugátu a potiahnuté mliečnou karam..
36,00€

Lyra čokoláda - Absolut a Mandala - darčekové balenie 600g

Kombinácia 1 Absolut a 2 Mandala produktov podľa vášho výberu.ABSOLUT ALMONDS Absolútna mandla. Sicílske mandle čerstvo upražené v našej pražičke, obalené vrstvou mandlového nugátu a potiahnuté mlie..
31,80€

Lyra čokoláda - Absolut Almonds - Absolútna mandla 200g

5.00
Absolútna mandla. Sicílske mandle čerstvo upražené v našej pražičke, obalené vrstvou mandlového nugátu a potiahnuté mliečnou karamelovou čokoládou. Chrumkavé mandlové pokušenie. ZLOŽENIE: Sicílsk..
11,96€

Lyra čokoláda - Absolut Bean Dark 200g

Čerstvo do chrumkava upražené kakaové bôby Fino de Aroma z oblasti Thumaco, obalené v jemnej 70% horkej čokoláde.ZLOŽENIE: pražený kakaový bôb (33%), horká čokoláda – trstinový cukor, kakaová hmota (o..
11,96€

Lyra čokoláda - Absolut Caramel - Absolútny karamel 200g

Trvá hodiny vyrobiť rovnomerné čokoládové dražé a týždne vymyslieť receptúru. Absolut Caramel vznikajú postupným obaľovaním mandlí, vrstva po vrstve. Začíname pražením mandlí priamo v našej pražičke, ..
11,96€

Lyra čokoláda - Absolut Hanzelnuts - Absolútny lieskovec 200g

5.00
Dokonalá lieskovcová delikatesa. Lahodný lieskový oriešok z oblasti Piemontu, čerstvo upražených do chrumkava, obalený v čerstvom nugáte, ktorý obsahuje 30% lieskových Piemontských orechov potiahnutý ..
11,96€

Lyra čokoláda - Absolut Hazelnuts Dark - Absolútny lieskovec tmavý 200g

Trvá hodiny vyrobiť rovnomerné čokoládové dražé a týždne vymyslieť receptúru. Absolut Hazelnuts Dark vznikajú postupným obaľovaním orecha, vrstva po vrstve. Začíname pražením lieskových orechov z obla..
11,96€

Lyra čokoláda - Absolut Physalis - Absolútny physalis 200g

Trvá hodiny vyrobiť rovnomerné čokoládové dražé a týždne vymyslieť receptúru. Absolut Physalis vznikajú postupným obaľovaním physalisu, vrstva po vrstve. Začíname prepražením sušeného physalisu priamo..
11,96€

Lyra čokoláda - Arauca 70% 90g

70% čokoláda Arauca má jedinečnú chuť vďaka svojmu čistému pôvodu. Je vyrobená z vybraných bôbov Arauca plantáži Fino de Aroma kakaa. Jej chuť odráža nielen kakaovú rôznorodosť, ale aj bohat..
4,04€

Lyra čokoláda - Bean To Bar Dark 78% BIO 50g

Prvá čokoláda úplne naturálna sladená cukrom z kokosových kvetov. Absolútne čistá chuť čokolády z oblasti Peru bez sójového lecitínu aj bez vanilky, čím sa zachováva naozaj prirodzená chuť čokolád..
3,70€

Lyra čokoláda - Bean To Bar Milk 46% BIO 50g

Prvá čokoláda úplne naturálna sladená cukrom z kokosových kvetov. Absolútne čistá chuť čokolády z oblasti Peru bez sójového lecitínu aj bez vanilky, čím sa zachováva naozaj prirodzená chuť čokolád..
3,70€

Lyra čokoláda - Best for the best - Zmes dražovaných suchých plodov 200g

5.00
Best for the Best – mix dražovaných lahôdok. (pistácie v mliečnej čokoláde, mandle v mliečnej čokoláde a škorici, káva v horkej čokoláde, pražené mandle, lieskovce v horkej čokoláde, marcipán v čokolá..
9,50€

Lyra čokoláda - Caramel - Karamelová čokoláda 50g

Lahodná mliečna čokoláda sladená pravým karamelom.ZLOŽENIE: Cukor, kakaové maslo, sušené mlieko, kakaová hmota, odtučnené mlieko. Karamelizovaný cukor. Emulgátor: sójový lecitín- Prírodná vanilka ..
3,70€

Lyra čokoláda - Coffee - Mliečna čokoláda s kávou 50g

Spojili sme mliečnu čokoládu s čerstvo upraženou kávou. Pretože rozhodovať sa medzi kávou a čokoládou občas pripomína ono rozprávkové trhanie lupeňov so slovami ľúbi ma, neľúbi ma. Teraz už premýšľať ..
3,70€

Lyra čokoláda - Coffee Dream - Kávové zrno v horkej čokoláde 200g

Lahodné chrumkavé kávové zrná v horkej čokoláde. ZLOŽENIE: pražené kávové zrno “colombia sopremo”, horká čokoláda – obsah kakaovej sušiny min. 53%, kakaová hmota, kakaové maslo, trstinový cukor, sójov..
9,50€

Lyra čokoláda - Columbia 70% 90g

Absolútne vyvážená chuť criollo a trinitario kakaových bôbov z Kolumíjskych plantáží. Čokoláda je sladená trstinovým cukrom. Obsah kakaovej sušiny min. 70%.ZLOŽENIE: kakaová hmota, kakaové maslo, trst..
4,04€

Lyra čokoláda - Crunchy Pistachios - Pistácie v mliečnej čokoláde 200g

Pistácie v mliečnej čokoláde – extra kvalitné chrumkavé pistáce v lahodnej mliečnej čokoláde. ZLOŽENIE: Mliečna čokoláda – obsah kakaovej sušiny min. 32%, kakaová hmota, kakaové maslo, sušené mlieko, ..
9,50€

Lyra čokoláda - Cuba 45% 90g

Má 45% podiel kakaa a minimum ingrediencií. Lebo o to ide, neskrývať sa za náhrady a nechať vyniknúť skutočnú chuť kakaa. Vysokopercentná mliečna čokoláda je vyrobená z vybraných kakaových bôbov Fino ..
4,04€

Lyra čokoláda - Dark Almonds - mandle v horkej čokoláde 200g

Dark almonds – mandle v horkej čokoláde. Čerstvo pražené mandle obalené chutnou čokoládou tvoria chrumkavé mandľové guľôčky.ZLOŽENIE: Pražené mandle (25%), kakaová hmota (obsah kakaovej sušiny min. 54..
8,00€

Lyra čokoláda - Duo Mandala Milk 35g

Farebné leporelo posypov z lyofilizovaného ovocia, orieškov, scukornatených kvetov fialky, ruže, či mätových lístkov na čokoládovom kruhu. Neodolateľná chuť a magické puknutie práve odhryznutej te..
1,60€

Lyra čokoláda - Ecuador 50% 90g

50% – slovom päťdesiat percent. Toľko má vysokopercentná mliečna čokoláda, ktorá je nielenže vyrobená z vybraných kakaových bôbov Fino de Aroma z plantáží v Ekvádore, ešte aj vznikla tradičným spôsobo..
4,04€

Lyra čokoláda - Fruity Gianduja 50g

5.00
Pre tých, ktorí majú radi ovocné chute. Čistý nugát, ktorý osahuje až 30% čerstvo upražených lieskových orechov z oblasti Piemont v Taliansku v kombinácii Fino de Aroma kakaových bôbov je to absol..
3,70€

Lyra čokoláda - Honey - Medová čokoláda 50g

Lahodná mliečna čokoláda sladená medom.ZLOŽENIE: Cukor, kakaové maslo, sušené mlieko, kakaová hmota,  med – min 1,5%. Emulgátor: sójový lecitín– Prírodná vanilka – aróma...
3,70€
Zobraziť:
Zobrazenie 1 až 24 z 61 (3 stránok)