Mlynčeky
Zoradiť podľa:
Zobraziť:

Hario Coffee Mill Dome ručný mlynček drevený

Dome je ručný mlynček na kávu rady Hario. Je vyrobený z dreva a ocele s keramickými mlecími kameňmi s odvolaním sa na vzhľad tradičných mlynčekov pred rokmi. Mlecie kamene sú nastaviteľné. Keramika ne..
36,90€

Hario Mini Mill Slim ručný mlynček čierny

Najobľúbenejší ručný mlynček z japonskej dielne HARIO.Mlynček, ktorý Vám sadne do ruky, keramické mlecie kamene sa dajú jednoducho nastavovať maticou.Mlynček sa hravo vojde do batožiny a môž..
28,90€

Hario Skerton plus+ ručný mlynček čierny

Ručný mlynček na kávu priamo z Japonska!Hario Skerton je kráľom malých mlynčekov. Je to perfektná náhrada automatických mlynčekov na kávu. Ideálna do domácnosti, ale aj na cestovanie. Vašu obľúbenú ká..
39,90€

Lodos Temp ručný mlynček

Kvalitný ručný mlynček na kávu od českého výrobcu, ktorý garantuje 10-ročnú záruku na celý mlecí mechanizmus. Mlynček je elegantnej čiernej farby a určite oceníte jeho jednoduchý a praktický dizajn. P..
12,90€

Sage BCG820 elektrický mlynček strieborný

Kónický mlynček využíva technológiu inteligentného dávkovania, ktoré automaticky nastavuje dávkovanie mletej kávy pri každej zmene nastavenia. Pri rôznych spôsoboch prípravy kávy (od espresso prístroj..
269,00€
Zobraziť:
Zobrazenie 1 až 5 z 5 (1 stránok)