TATRAkáva Biela 100% Arabica 500g

(1 recenzia zákazníka)

12.90 s DPH

158 Predaných

Ak si želáte vytvorenie prednej etikety s vlastným menom - názvom kávy, prosím zadajte ho sem. Názov môže mať 1-50 znakov. Použiť môžete aj symbol srdce - vytlačíme červené, ktoré vložíte skopírovaním:

(1.00 s DPH)
Na sklade. Doručíme pondelok 3. apríla - štvrtok 6. apríla
Nákupom tohto produktu získate 26 zlatých zrniek!
Katalógové číslo: 8586019960235 Kategórie: , , , , ,

Popis

100% zmes arabica príjemnej horkastej chuti obľúbenej u väčšiny našich zákazníkov, vytvorená a pražená v našej remeselnej pražiarni.

Balenie: 500g

Pôvod: TATRAkáva Biela je zmes 6 až 7 káv s pôvodom, 100% arabica. Pôvod hlavnej zložky: Brazília. Každá zmes TATRA Káva je výsledným súzvukom chutí káv z ktorých je zložená a je namiešaná podľa chutí ľudí. Zmesi TATRA Káva miešajú talianskí odborníci v laboratóriách priamo v prístave a dotvárame ich v našej pražiarni. Miešajú sa z rôznych zdrojov tak, aby každý mesiac, každý rok mali rovnakú výslednú chuť.

Praženie: stupeň 4 (1 – svetlé, 2 svetlé/stredné, 3 – stredné, 4 – stredné, 5 – stredné/tmavé, 6 – tmavé), krivka praženia na espresso

Použitie: espresso

Mletie: stredné / stredne tvrdé zrno

Naša skúsenosť: TATRAkáva Biela je veľmi príjemne lahodne horkastá 100% arabika,  s dochuťou horkej čokolády.

Dobrá rada: Každú kávu si najlepšie vychutnáte pri správnom pomletí. TATRAkáva Biela si vyžaduje stredne jemné mletie, na stupnici od 1 do 10 (1 najjemnejšie, 10 najhrubšie) približne stupeň 3-4, závisí to od typu mlynčeka a jeho opotrebovania.  V espresso automatoch odporúčame nastaviť mlynček na najjemnejšie mletie a iba v prípade, že káva tečie pomaly použiť hrubší stupeň mletia. Každú zrnkovú kávu si najlepšie vychutnáte ak sú kávové zrná čerstvo pražené – najlepšie 2 týždne až dva mesiace po pražení (záleží od skladovania surovej a praženej kávy, pri skladovaní surovej kávy vo vákuu z farmy až do pražiarne a správnom zabalení po napražení si môže aj napražená káva zachovať čerstvosť viacero mesiacov). Viac o správnej príprave kávy nájdete na našej stránke Rady o káve. Ak by ste sa radi o káve dozvedeli viac, môžete navštíviť našu Univerzitu kávy.

Chuťový profil:

Ovocnosť: ●○○

Vyváženosť: ●○○

Horkosť: ●●●

 

Aróma: ●●○

Intenzita: ●●○

Dochuť: ●●○

 

Kofeín: ●●○

Ďalšie informácie

Ovocná

Vyvážená

Horká

Aróma

Intenzita

Dochuť

Sila

Chuťový profil

Sladká, Horká

1 recenzia k TATRAkáva Biela 100% Arabica 500g

  1. Peter B.

    Príjemne horká káva, som doslova šokovaný vysokou kvalitou kávy.

Pridať recenziu