Zľava!

Káva Zlaté Zrnko – Spoznaj 5 káv na horké espresso 1000g (Olívia, Otello, Indonézia, India, Kuba)

28.90 s DPH

257 Predaných

Získajte až 58zlatých zrniek.

Katalógové číslo: spoznaj-5-kav-na-horke-espresso Kategórie: , , , Značky: , , ,

Popis

Balíček káv vhodných na prípravu horkého espressa z ponuky Zlaté Zrnko. Spoznajte najvhodnejšie kávy na espresso s horkým chuťovým profilom.

Vybrali sme pre vás 5 káv, ktoré sú podľa nás najvhodnejšie na prípravu v domácich aj profesionálnych espresso strojoch a pripravený espresso nápoj má príjemnú horkú chuť.

Balenie: 5 x 200g

Olívia – zmes 100% arabica – jednoduchá horká chuť arabiky v káve s dochuťou horkej čokolády – viac informácií o káve Olívia
Otello – zmes 65% arabica 35% robusta – jednoduchá horká chuť arabiky doplnená príjemnou nevýraznou chuťou robusty – viac informácií o káve Otello
Indonézia – 100% arabica s jediným pôvodom – príjemná a výrazná chuť horkej čokolády – viac informácií o káve Indonézia
India – 100% arabica s jediným pôvodom – príjemná a hlboká chuť horkej čokolády typická pre kvalitnú kávu z Indie – viac informácií o káve India
Kuba – 100% arabica s jediným pôvodom – typická kubánska káva, chuť horkej čokolády sprevádzaná tabakovou dochuťou – viac informácií o káve Kuba

Praženie: stupeň praženia jednotlivých káv nájdete na stránke: Viac informácií o pražení

Každá zmes Zlaté Zrnko je výsledným súzvukom chutí káv z ktorých je zložená a je namiešaná podľa chutí ľudí. Zmesi Zlaté Zrnko miešajú talianski odborníci v laboratóriách priamo v prístave. Miešajú sa z rôznych zdrojov tak, aby každý mesiac, každý rok mali rovnakú výslednú chuť.

Kávy s jediným pôvodom Zlaté Zrnko sú vyberané odborníkmi na kvalitu a degustátormi, preto získavame tie najzaujímavejšie kávy z výnimočných kávových krajín a oblastí. Farmári za tak výnimočnú kvalitu dostávajú zaplatené viac ako je bežné prostredníctvom Fairtrade.

Dobrá rada: Podmienkou chutného nápoja je, aby espresso káva bola dobre vyextrahovaná – správne nastavenie mletia, vďaka ktorému bude mať espresso tmavo-zlatistú penu. Ak je pena veľmi svetlá, nastavte jemnejšie mletie, alebo väčšiu intenzitu – množstvo zomletej kávy, ak je pena veľmi tmavá a káva tečie pomaly, nastavte mierne hrubšie mletie.

Ďalšie informácie

Zrnková alebo mletá

, ,

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Káva Zlaté Zrnko – Spoznaj 5 káv na horké espresso 1000g (Olívia, Otello, Indonézia, India, Kuba)”