Lyra čokoláda – Best for the best – Zmes dražovaných suchých plodov 200g

9.50 s DPH

210 Predaných
Na sklade. Doručíme štvrtok 13. mája - piatok 14. mája
Nákupom tohto produktu získate 19 zlatých zrniek!
Katalógové číslo: 8588005188227 Kategórie: , Značky: , ,

Popis

Best for the Best – mix dražovaných lahôdok. (pistácie v mliečnej čokoláde, mandle v mliečnej čokoláde a škorici, káva v horkej čokoláde, pražené mandle, lieskovce v horkej čokoláde, marcipán v čokoláde, lieskovce v mliečnej čokoláde a škorici, mandle v bielej čokoláde s kávou. Výber toho najlepšieho pre tých najlepších ).

ZLOŽENIE: Marcipán – cukor, mandle, mandlový olej, mliečna čokoláda – obsah kakaovej sušiny min. 32%, kaková hmota, kakaové maslo, sušené mliekom mliečny tuk, sójový lecitín, sušená syrovátka, aróma 476, horká čokoláda – obsah kakaovej sušiny min. 47%, pistácie, mandle, škorica, lieskovce, kávové zrná, mochyňa peruánska, biela čokoláda –  kakaové maslo, sušené mlieko, sójový lecitín, prírodná vanilka. Môže obsahovať stopy rastlinných tukov, arašidov, iných obilovín, lepku sóje a sezamu.

3 recenzie k Lyra čokoláda – Best for the best – Zmes dražovaných suchých plodov 200g

  1. Mária

    Tých orieškov sa neviem dojesť, nebezpečné balenie čokolády pre nás baby. Tešíme sa na každú návštevu ktorej môžme besty ponúknuť.

  2. johny

    Je to masaker…Delikatesa par exellence…

  3. Jozef M.

    Chápem, že sa snažíte vylepšovať, ale nový best nieje taký dobrý ako pôvodný, chcelo by to viacero produktov v horkej čokoláde.

Pridať recenziu