Káva Zlaté Zrnko – Viola (Zmes 100 % arabica) “OVOCNÁ”

5.90 s DPH

14 Predaných

Zrušiť výber

Ak si želáte vytvorenie prednej etikety s vlastným menom - názvom kávy, prosím zadajte ho sem. Názov môže mať 1-20 znakov. Použiť môžete aj symbol srdce, ktoré vložíte skopírovaním:

(+1.00)

Získajte až 12zlatých zrniek.

Popis

Káva Zlaté Zrnko – Viola je univerzálna zmes vhodná na akúkoľvek formu prípravy kávy. Odhaľuje komplexnú ovocnosť evokujúcu orechy, náznaky pomaranča a bylín. Je vynikajúca na filter.

Pôvod: Káva Viola je zmes 6 až 7 káv s pôvodom, 100% arabica. Každá zmes Zlaté Zrnko je výsledným súzvukom chutí káv z ktorých je zložená a je namiešaná podľa chutí ľudí. Zmesi Zlaté Zrnko miešajú talianskí odborníci v laboratóriách priamo v prístave. Miešajú sa z rôznych zdrojov tak, aby každý mesiac, každý rok mali rovnakú výslednú chuť.

Praženie: na ovocné espresso a filter (CITY vyvážená chuť acidity)

Použitie: filter, moka, espresso

Mletie: stredné / stredne tvrdé zrno

Naša skúsenosť: Káva Zlaté Zrnko – Viola je naša najovocnejšia zmes 100% arabík, veľmi ovocná v espresse, zaujímavá a komplexná pestrosť chutí v príprave cez filter.

Dobrá rada: Každú kávu si najlepšie vychutnáte pri správnom pomletí. Káva Viola si vyžaduje stredne jemné mletie, na stupnici od 1 do 10 (1 najjemnejšie, 10 najhrubšie) približne stupeň 3-4, závisí to od typu mlynčeka a jeho opotrebovania.  V espresso automatoch odporúčame nastaviť mlynček na najjemnejšie mletie a iba v prípade, že káva tečie pomaly použiť hrubší stupeň mletia. Každú zrnkovú kávu si najlepšie vychutnáte ak sú kávové zrná čerstvo pražené – najlepšie 2 týždne až dva mesiace po pražení (záleží od skladovania surovej a praženej kávy, pri skladovaní surovej kávy vo vákuu z farmy až do pražiarne a správnom zabalení po napražení si môže aj napražená káva zachovať čerstvosť viacero mesiacov). Viac o správnej príprave kávy nájdete na našej stránke Rady o káve. Ak by ste sa radi o káve dozvedeli viac, môžete navštíviť našu Univerzitu kávy.

Chuťový profil:

Ovocnosť: ●●●

Vyváženosť: ●●○

Horkosť: ●○○

 

Aróma: ●○○

Intenzita: ●●○

Dochuť: ●●○

 

Kofeín: ●●○

Ďalšie informácie

Hmotnosť-
Balenie

, ,

Zrnková alebo mletá

, ,

Arabica

Ovocná

Vyvážená

Horká

Aróma

Intenzita

Dochuť

Sila

Chuťový profil

Ovocná, Sladká, Pestrá, Horká

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Káva Zlaté Zrnko – Viola (Zmes 100 % arabica) “OVOCNÁ””