Káva Zlaté Zrnko – Júlia (Zmes 100 % arabica) “PESTRÁ”

(3 recenzie zákazníkov)

5.9023.90 s DPH

1434 Predaných

Káva Júlia je stredne pražená zmes 100% arabík, ktoré spolu vytvárajú pestré spektrum chutí, od ovocných, cez karamelové až po horkú čokoládu. Viac


Ak si želáte vytvorenie prednej etikety s vlastným menom - názvom kávy, prosím zadajte ho sem. Názov môže mať 1-50 znakov. Použiť môžete aj symbol srdce - vytlačíme červené, ktoré vložíte skopírovaním:

(1.00 s DPH)

Získajte až 48zlatých zrniek.

Popis

Káva Júlia je stredne pražená zmes 100% arabík, ktoré spolu vytvárajú pestré spektrum chutí, od ovocných, cez karamelové až po horkú čokoládu.

Pôvod: Káva Júlia je zmes až 9 káv s pôvodom, 100% arabica. Pôvod hlavnej zložky: Brazília. Každá zmes Zlaté Zrnko je výsledným súzvukom chutí káv z ktorých je zložená a je namiešaná podľa chutí ľudí. Zmesi Zlaté Zrnko miešajú talianskí odborníci v laboratóriách priamo v prístave. Miešajú sa z rôznych zdrojov tak, aby každý mesiac, každý rok mali rovnakú výslednú chuť.

Praženie: stupeň 4 (1 – veľmi svetlé, 2 – svetlé, 3 svetlé/stredné, 4 – stredné, 5 – stredné, 6 – stredné/tmavé, 7 – tmavé, 8 – veľmi tmavé), krivka praženia na espresso, viac informácií o pražení

Použitie: espresso, moka

Mletie: stredné / stredne tvrdé zrno

Naša skúsenosť: Káva Zlaté Zrnko – Júlia je naša najpestrejšia zmes 100% arabík, objavili sme v nej široké spektrum chutí, ktoré spolu lahodia. Obsahuje všetky chute od kyslejších až po horkasté. Výborná je aj v automatických espresso kávovaroch.

Balíčky spoznaj: kávu Júlia nájdete aj v balíčkoch kávy: Spoznaj 5 káv na pestré espresso 1000g (Kleopatra, Júlia, Rwanda, Kolumbia, Guatemala), Spoznaj 5 káv na moku 1000g (Mária, Rómeo, Júlia, Kostarika, Kleopatra)

Dobrá rada: Každú kávu si najlepšie vychutnáte pri správnom pomletí. Káva Júlia si vyžaduje stredne jemné mletie, na stupnici od 1 do 10 (1 najjemnejšie, 10 najhrubšie) približne stupeň 3-4, závisí to od typu mlynčeka a jeho opotrebovania.  V espresso automatoch odporúčame nastaviť mlynček na najjemnejšie mletie a iba v prípade, že káva tečie pomaly použiť hrubší stupeň mletia. Každú zrnkovú kávu si najlepšie vychutnáte ak sú kávové zrná čerstvo pražené – najlepšie 2 týždne až dva mesiace po pražení (záleží od skladovania surovej a praženej kávy, pri skladovaní surovej kávy vo vákuu z farmy až do pražiarne a správnom zabalení po napražení si môže aj napražená káva zachovať čerstvosť viacero mesiacov). Viac o správnej príprave kávy nájdete na našej stránke Rady o káve. Ak by ste sa radi o káve dozvedeli viac, môžete navštíviť našu Univerzitu kávy.

Chuťový profil:

Ovocnosť: ●●○

Vyváženosť: ●●○

Horkosť: ●●●

 

Aróma: ●●○

Intenzita: ●●○

Dochuť: ●●●

 

Kofeín: ●●○

Ďalšie informácie

Hmotnosť -
Balenie

, ,

Zrnková alebo mletá

, ,

Arabica

Ovocná

Vyvážená

Horká

Aróma

Intenzita

Dochuť

Sila

Chuťový profil

Ovocná, Sladká, Pestrá, Horká

3 recenzie k Káva Zlaté Zrnko – Júlia (Zmes 100 % arabica) “PESTRÁ”

  1. Oliver

    V našom automate chutí júlia výborne, ocenili ju aj mnohí zákazníci.

  2. ilkotomas

    Tato kava ma prijemne prekvapila, ja osobne nemam rad horke kavy, ale tato kava ma asi najprijemnejsiu horkost. Mne osobne vyhovuju sladke, oovcne a pestre chute a tato kava ich ma a dokonca je aj horka na to, aby sa navsteva necudovala, ze co to pijem 🙂 Tuto kavu si urcite kupim, pre mna je to spolu s Mariou najlepsia zmes od zrnka.

  3. Babula

    Je perfektná, moja káva sa volá Júlia

Pridať recenziu