Zlaté Zrnko - kávy na alternatívu

Čerstvo pražené kávy vhodné na prípravu aj v alternatívnych spôsoboch prípravy - filter, zalievaná, moka, aeropress, frenchpress apod.

Zoradiť podľa:
Zobraziť:

Káva Zlaté Zrnko - Costa Rica "SVIEŽA"

Ohromujúci pocit v ústach. Stredná acidita tejto kávy pripomína chute nektárinky a kakaa. Dochuť je charakteristická zvyškami zázvoru a kandizovaných citrusových plodov. Pôvod: Costa Rica je káva..
7,90€

Káva Zlaté Zrnko - Etiópia "OVOCNÁ"

5.00
Víťaz 2 hviezd na Great Taste Awards 2018. Naša Etiópia to sú tradičné antické etiópske odrody, ktoré rastú pod ensetovými stromami vo výške 2000 m.n.m v oblasti Gedeo v Etiópii. Zber prebieha od októ..
7,90€

Káva Zlaté Zrnko - Júlia (Zmes arabica - 100%) "PESTRÁ"

5.00
Kompaktná a zmyselná osobnosť. Znateľná kyslosť evokuje vôňu lesných plodov a hrozna. Naša zmes v sebe ukrýva stopy chrumkavých lieskových orieškov. V kapučíne dostáva táto káva vôňu broskýň a marhúľ...
5,90€

Káva Zlaté Zrnko - Maria (Zmes arabík - 100%) "JEMNE OVOCNÁ"

5.00
Ohromujúce telo. Veľkorysá ovocná acidita pripomínajúca chuť zrelých citrusových plodov. Cítiť jemné korenie v sladkej medovej dochuti. V kapučíne uvoľňuje príjemné sladké náznaky zázvoru.Praženie: na..
5,90€

Káva Zlaté Zrnko - Rómeo (Zmes arabica 85% a robusta 15%) "UNIVERZÁLNY"

5.00
Víťaz 1 hviezdy na Great Taste Awards 2018. Vyššia klasika talianskeho espressa. Bohaté a plné telo.  Jeho jemná ovocnosť sa dá charakterizovať  chuťou mandľového koláča, kakaa a marcipánu..
5,90€
Káva Zlaté Zrnko - Spoznaj na filtrovanú kávu 600g (Mária, Costa Rica, Etiópia)
ZĽAVA

Káva Zlaté Zrnko - Spoznaj na filtrovanú kávu 600g (Mária, Costa Rica, Etiópia)

Balíček káv vhodných na prípravu filtrovanej kávy z ponuky Zlaté Zrnko. Spoznajte najvhodnejšie kávy na alternatívnu prípravu.Balenie: 3 x 200gMária - unikátna kávová zmes veľmi vhodná na alternatívnu..
20,70€ 16,90€
Káva Zlaté Zrnko - Spoznaj na moku 600g (Rómeo, Costa Rica, Etiópia)
ZĽAVA

Káva Zlaté Zrnko - Spoznaj na moku 600g (Rómeo, Costa Rica, Etiópia)

Balíček káv vhodných na prípravu kávy na moka konvičke z ponuky Zlaté Zrnko. Spoznajte najvhodnejšie kávy na moku.Balenie: 3 x 200gRómeo - univerzálna kávová zmes vhodná do espressa aj na na alternatí..
20,70€ 16,90€
Zobraziť:
Zobrazenie 1 až 7 z 7 (1 stránok)