Kapsule Zlaté Zrnko pre kávovary Nespresso® – Viktória (100% arabica, kapsula z biologicky rozložiteľného plastu)

3.9029.90 s DPH

81 Predaných
Vymazať

Získajte až 60zlatých zrniek.

Popis

Káva z kapsulí pre Nespresso® Viktória je pestrej ovocnej chuti, s jemnými tónmi orechov a čokolády. Vychutnajte si aj v kapsulovom kávovare príjemnú kávu praženú na Slovensku. Kapsula je vyrobená z biologicky rozložiteľného – kompostovateľného plastu.

Pôvod: Káva Viktória je bohatá zmes až 13 káv s pôvodom, 100% arabica. Každá zmes Zlaté Zrnko je výsledným súzvukom chutí káv z ktorých je zložená a je namiešaná podľa chutí ľudí. Zmesi Zlaté Zrnko miešajú talianskí odborníci v laboratóriách priamo v prístave. Miešajú sa z rôznych zdrojov tak, aby každý mesiac, každý rok mali rovnakú výslednú chuť.

Praženie: stupeň 4 (1 – veľmi svetlé, 2 – svetlé, 3 svetlé/stredné, 4 – stredné, 5 – stredné, 6 – stredné/tmavé, 7 – tmavé, 8 – veľmi tmavé), krivka praženia na espresso, viac informácií o pražení

Použitie: kapsule pre nespresso

Triedenie odpadu: Kapsula je biologicky rozložiteľná, môže sa kompostovať alebo dať do organického odpadu. Je však potrebné oddeliť hliníkovú membránu, ktorá patrí do plastov. Hliníkovú membránu sme použili kôli kvalitnej príprave vo všetkých kávovaroch.

Balenie: 10/50/100 ks

Naša skúsenosť: Káva z kapsulí pre Nespresso® Viktória je lahodná káva orieškovej chuti.

Dobrá rada: Kapsulová káva vám dáva jednoduchosť prípravy espressa. Najlepšie si kávu vychutnáte ak si ju pripravujete z čerstvo zomletých zŕn. Každú zrnkovú kávu si najlepšie vychutnáte ak sú kávové zrná čerstvo pražené – najlepšie 2 týždne až dva mesiace po pražení (záleží od skladovania surovej a praženej kávy, pri skladovaní surovej kávy vo vákuu z farmy až do pražiarne a správnom zabalení po napražení si môže aj napražená káva zachovať čerstvosť viacero mesiacov). Viac o správnej príprave kávy nájdete na našej stránke Rady o káve. Ak by ste sa radi o káve dozvedeli viac, môžete navštíviť našu Univerzitu kávy.

Chuťový profil:

Ovocnosť: ●○○

Vyváženosť: ●●○

Horkosť: ●○○

Aróma: ●●○

Intenzita: ●●○

Dochuť: ●●○

Kofeín: ●●○

Ďalšie informácie

Balenie

, ,

Ovocná

Vyvážená

Horká

Aróma

Intenzita

Dochuť

Sila

Chuťový profil

Sladká, Horká

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Kapsule Zlaté Zrnko pre kávovary Nespresso® – Viktória (100% arabica, kapsula z biologicky rozložiteľného plastu)”