Kapsule Zlaté Zrnko pre kávovary Nespresso® – Félix (80% arabica 20% robusta, kapsula z biologicky rozložiteľného plastu)

189 Predaných

Tento produkt nie je momentálne na sklade a je preto nedostupný.

Popis

Kapsule Félix pre Nespresso sú príjemnej orieškej chuti. Vychutnajte si aj v kapsulovom kávovare príjemnú kávu praženú na Slovensku. Kapsula je vyrobená z biologicky rozložiteľného – kompostovateľného plastu.

Pôvod: Káva Félix je zmes 6 až 7 káv s pôvodom, 80% arabica a 20% robusta. Každá zmes Zlaté Zrnko je výsledným súzvukom chutí káv z ktorých je zložená a je namiešaná podľa chutí ľudí. Zmesi Zlaté Zrnko miešajú talianskí odborníci v laboratóriách priamo v prístave. Miešajú sa z rôznych zdrojov tak, aby každý mesiac, každý rok mali rovnakú výslednú chuť.

Praženie: na espresso (CITY+ FULLCITY vyvážená chuť acidity a horkosti)

Použitie: kapsule pre nespresso

Balenie: 10/50/100 ks

Naša skúsenosť: Kapsule Félix pre Nespresso sú veľmi zaujímavá espresso káva orieškovej chuti.

Dobrá rada: Kapsulová káva vám dáva jednoduchosť prípravy espressa. Najlepšie si kávu vychutnáte ak si ju pripravujete z čerstvo zomletých zŕn. Každú zrnkovú kávu si najlepšie vychutnáte ak sú kávové zrná čerstvo pražené – najlepšie 2 týždne až dva mesiace po pražení (záleží od skladovania surovej a praženej kávy, pri skladovaní surovej kávy vo vákuu z farmy až do pražiarne a správnom zabalení po napražení si môže aj napražená káva zachovať čerstvosť viacero mesiacov). Viac o správnej príprave kávy nájdete na našej stránke Rady o káve. Ak by ste sa radi o káve dozvedeli viac, môžete navštíviť našu Univerzitu kávy.

Chuťový profil:

Ovocnosť: ●○○

Vyváženosť: ●●○

Horkosť: ●●○

Aróma: ●●○

Intenzita: ●●○

Dochuť: ●●○

Kofeín: ●●○

Ďalšie informácie

Balenie

, ,

Ovocná

Vyvážená

Horká

Aróma

Intenzita

Dochuť

Sila

Chuťový profil

Sladká, Horká

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Kapsule Zlaté Zrnko pre kávovary Nespresso® – Félix (80% arabica 20% robusta, kapsula z biologicky rozložiteľného plastu)”