Zľava!

Kapsule Zlaté Zrnko pre kávovary Nespresso® – Aurélia (100% arabica, kapsula z biologicky rozložiteľného plastu)

2.9019.90 s DPH

198 Predaných

Zrušiť výber

Získajte až 40zlatých zrniek.

Popis

Kapsule Aurélia pre Nespresso sú príjemnej čokoládovej chuti, 100% arabica s pôvodom z Brazílie.  Vychutnajte si aj v kapsulovom kávovare Nespresso® príjemnú kávu z Brazílie praženú na Slovensku. Kapsula je vyrobená z biologicky rozložiteľného – kompostovateľného plastu.

UPOZORNENIE NA NIEKTORÉ KÁVOVARY: Pri tejto edícii kompostovateľných kapsulí sme zaznamenali pri niektorých kávovaroch problém s prepichnutím membrány na kapsuli, resp. s pretlačením kávy. Ak váš kávovar má tento problém, prosím prepichnite membránu rovnomerne po jej ploche napr. špáradlom 5-10x pred vložením do kávovaru, káva tak vytečie správne. Snažíme sa s dodávateľom kompostovateľného materiálu tento problém vyriešiť.

Pôvod: Káva Aurélia je káva s pôvodom z Brazílie, 100% arabica. Každá káva s pôvodom Zlaté Zrnko má jasný pôvod v danej krajine, konkrétnom pohorí, od konkrétneho farmára. Kávy s pôvodom môžu každý rok mierne meniť chuť, nakoľko ju ovplyvňuje najmä počasie v danom roku pestovania.

Praženie: na espresso (CITY+ FULLCITY vyvážená chuť acidity a horkosti)

Použitie: kapsule pre nespresso

Balenie: 10/50/100 ks

Naša skúsenosť: Kapsule Aurélia pre Nespresso sú príjemná espresso káva výraznej čokoládovej chuti.

Dobrá rada: Kapsulová káva vám dáva jednoduchosť prípravy espressa. Najlepšie si kávu vychutnáte ak si ju pripravujete z čerstvo zomletých zŕn. Každú zrnkovú kávu si najlepšie vychutnáte ak sú kávové zrná čerstvo pražené – najlepšie 2 týždne až dva mesiace po pražení (záleží od skladovania surovej a praženej kávy, pri skladovaní surovej kávy vo vákuu z farmy až do pražiarne a správnom zabalení po napražení si môže aj napražená káva zachovať čerstvosť viacero mesiacov). Viac o správnej príprave kávy nájdete na našej stránke Rady o káve. Ak by ste sa radi o káve dozvedeli viac, môžete navštíviť našu Univerzitu kávy.

Chuťový profil:

Ovocnosť: ●○○

Vyváženosť: ●●○

Horkosť: ●●○

Aróma: ●●○

Intenzita: ●●○

Dochuť: ●●○

Kofeín: ●●○

Ďalšie informácie

Balenie

, ,

Ovocná

Vyvážená

Horká

Aróma

Intenzita

Dochuť

Sila

Chuťový profil

Horká, Veľmi horká

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Kapsule Zlaté Zrnko pre kávovary Nespresso® – Aurélia (100% arabica, kapsula z biologicky rozložiteľného plastu)”